Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Poznań
2019.05.21
Nowa metoda czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji

Szanowni Państwo,

w trosce o komfort oraz zdrowie, salon Lexus Poznań zakupił specjalne urządzenie do czyszczenia klimatyzacji Ozonem.

Nasze urządzenie wytwarza ozon w procesie wyładowań elektrycznych. Dzięki silnemu działaniu utleniającemu Ozonu, jest on jednym z najbardziej znanych i skutecznych czynników dezynfekcyjnych. Generator wyposażony jest w wydajny wentylator, który równomiernie rozprowadza ozon w całym pojeździe. Dociera do miejscach trudno dostępnych, sprawiając iż dezynfekcja ozonem jest o wiele dokładniejsza od klasycznych metod.

Proces ozonowania usuwa wszelkie wirusy, bakterie, grzyby, pleśń, roztocza i inne niechciane organizmy znajdujące się w samochodzie, pozostawiając świeży zapach w otoczeniu. Można go przeprowadzać w pomieszczeniach gdzie znajdują się produkty spożywcze i żywność bez obawy o ich skażenie. Ponadto proces utleniania materiału jest bezpieczny dla powierzchni a specyficzny ostry zapach Ozonu podnosi bezpieczeństwo użytkowania technologii.

Dezynfekcja naszym urządzeniem jest bardzo przyjazna alergikom. Generatory ozonu są bezpieczne i zgodne z wszelkimi normami. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Specyficzny system aplikacji z wszechstronną penetracją powierzchni Szerokie spektrum działania w relatywnie krótkim czasie Usuwanie zapachów jako „skutek uboczny” skutecznej dezynfekcji

jazda testowa
zapisz się