Dziś otwarte: 09:00 - 14:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Poznań
2022.04.08
LEXUS VIDEO SERVICE ADVISOR

LEXUS VIDEO SERVICE ADVISOR

W ostatnim czasie nowoczesne technologie tworzą coraz więcej możliwości efektywnego kontaktu z Klientami. Nowe kanały komunikacji zapewniają oszczędność czasu i komfort, pozwalając jednocześnie utrzymać wysoką jakość obsługi. Lexus od lat wyznacza kierunki w segmencie premium, również w zakresie innowacyjnych technologii. Zgodnie z tym trendem wprowadziliśmy właśnie nową usługę Lexus Video Service Advisor umożliwiającą Klientom zdalne uczestniczenie w wizycie serwisowej.

Jak działa to w praktyce?
Cały proces rozpoczyna się od przeprowadzenia diagnostyki auta. W kolejnym kroku powstaje film przedstawiający zakres potrzebnych usług serwisowych. Klient otrzymuje link do video, które może obejrzeć w dowolnej chwili na smartfonie. Po zapoznaniu się z nagraniem pozostaje potwierdzenie oferowanych usług serwisowych i akceptacja ich kosztorysu.

Klient zyskuje szybką i pełną wiedzę odnośnie stanu samochodu bez konieczności wielu wizyt w serwisie. Dla Lexusa to kolejny krok na drodze unowocześniania usług i wyprzedzania potrzeb Klientów w myśl japońskiej filozofii Omotenashi.

jazda testowa
zapisz się